KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732009
nr 1373 2009
Gunnar Nerlund
(1911-1976), Sverige
Oljemålning, Riddarhuset, Stockholm. Signerad Nerlund. Olja på pannå, 33x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:22:01
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Gunnar Nerlund
Läs mer om Gunnar Nerlund